Jdi na obsah Jdi na menu
 


Super fotky

10. 12. 2006
hmm

Tady má bezvadný oblečení!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jenom keca! je trapna!!!!

(..., 25. 4. 2010 18:27)

Ta upe dole KECA jako svina pač jí nikdy nevidela a jenom by t chtela ale nesplní se jí to! jaj lama vyjebana!:DD

bla bla

(sabina, 15. 9. 2007 12:25)

njn....hold některý holky se nemůžou smířit s tim,že nikdy nebudou jakoona a tak aspoň se s ní ehm...ehm....kamarádí.teda "kamarádí".takový holky mi přijou buď absolutně vypatlaný a nebo naprosto ubohý....ste krávy...
P.S.: paris je největší pizda na světě!!!!!! FUCK OFF Paris!!!!!!!!!!

blbko

(princess, 14. 7. 2007 15:20)

hele ty slavná oblibenkyne ty si mysliš že ti na to skočimě prosim te tys paris nikdy nevidela tak se laskave sklidni jo ty oblibenkyne jen si vymýšlíš.......:-)

Paris Hilton

(Kristen, 9. 5. 2007 15:19)

Ty paris hilton ty seš uplně blbá na to ni nikdo nezkočí

BLE!!!

(fucker!!!, 15. 4. 2007 16:30)

je to kurva,nic jinyho!!!barbina hloupa!je blba jak tago,ze prej londyn je v nemecku...!!!

pariska

(sabina, 2. 3. 2007 10:35)

pariska je teniska

ManDy

(Majitelka blogu, 14. 1. 2007 19:58)

EE xexe má recht...ty Paris Hilton seš trochu máklá ne??..Myslíš že ti to někdo uvěří ? ;Đ

xexe

(nikol, 14. 1. 2007 10:20)

moja sa zobud zijeme v skutocnom svete a ne v snoch ... to by som sa vis jak good mala ...urcite by sa zaondievala s nejakou pubertackou ci co si ..jj ?? sa uz pls zobud ....

Mám...

(Paris Hilton, 5. 1. 2007 19:20)

Ty hadry co má na sobě tak mám!!!!!!!!!I ty brejle a doplňky!!Mám to koupený z L.A....sem ta parisku potkala a mám fotku kde jsem naní s ní a jak mi dává pusinku na tvář atd..mám i její pravou adresu domů a taky mobil.telefon a taky jsem byla u ní doma a všechno mi ukázala a spala jsem u ní atd...často za ní lítám do BH...mám tottiž taky dost prachů...teda moji rodiče,ale to patří ke mě!!Paris mě prostě děsně miluje a je to něco jako moje máma...v novinách to ale nikde neni,protože si to moji rodče a ani paris nepřejí aby to bylo zveřejňováno takže to jinak nikdo neví!!Jen ty...pokud ti to přečteš!Jinak všechny ty adresy co jsou různě napsaný na netu (na paris) tak jen jedna z toho je PRAVÁ!!!!Jen jedna!!!A pak ještě jedna,ale to je do studia,ale to vám bude nahovno!!Domů je domůůů...tak se mějte!!!Paris mi právě volááááááááááááááááááááááááá pááááááááááááááá pýááááááááááááááááááááááááááááááá byyyyyyyyyeeeeeeeeeeeee byyyyyyyyyeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! =o))
PS:Nekecám,ale je mi plně jasný že mi nidko věřit nebude!!Ale to je mi úplně jedno!!Hlavně že jsem Parisky oblíbenkyně!!