Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak být jako Paris?!

9. 12. 2006

Obrazek

Ahojík tad je pár rad jak být jako Pariska ;+) Tyhle rady se vyplatili mě a ...řekla bych ,že jsem docela oblíbená a všichni mě napodobují .-) Tak si počti a vyzkoušej...

1)Hraj naivku..Paris okolo sebe neustále budí rozruch ,když si hraje na naivní tupou bloncku..bud´ taky taková a nikdo tě nepřehlédne.Hraní naivku se vyplatilo třeba i Jessice Simpson.

2)Bud´ extravagantní..Chod všude v růžovym,měj brýle "mušáky" a používej hlášku That´s Hot...Udávej trendy..ve škole nikdo nemá pončo?..Kup si ho ,každý tě bude napodobovat .

3)Stal se ti nějaký trpas?Jednoduše se zasměj..Nikoho neokouzlíš tak jako když se zasměješ trapasu a přejdeš ho tím že řekneš "ok udělala jsem chybu,to se může stát každému" než že se zašiješ do kouta a budeš ze sebe dělat chudinku..

4)Boduj na mejdanech...Když se Paris objeví na mejdanu v davu to zašumí..a proč?Protože chodí zásadně pozdě a za půl hodiny je zase pryč..

To dokážeš taky! Na každá večírek doraž os 10minut pozdě a jdi rovnou do prostřed parketu..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bla

(martina, 11. 6. 2007 10:22)

akoze dobrá hamba,,ze sa chcete po nej opicit,,ona ma jednoducho swoj stýl,! ju nedokáže nik napodobnit,,je to porste paris,! a napodobnowat ju je trápne! ona je sama sebou,skúste to aj wy,,!

paris hilton

(Kristen, 17. 4. 2007 14:29)

Já to skusim. Paris prostě miluju!!!

BLE!!!

(fucker!!!, 15. 4. 2007 16:50)

jak byt jako paris?!to zni jako jak byt blba,trapna,nafoukana,nechutna a povrchni-proste jak byt jako BARBIE!!!fuuuuuuuuuuj!!!PUNK 4ever!!!